MSC180SMA120SDT/R
Numer produktu DigiKey
150-MSC180SMA120SDT/RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
150-MSC180SMA120SDT/RCT-ND - Taśma cięta (CT)
150-MSC180SMA120SDT/RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MSC180SMA120SDT/R
Opis
MOSFET SIC 1200 V 180 MOHM TO-26
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1200 V 21A (Tc) 146W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263-7
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
225mOhm przy 8A, 20V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
5V przy 500µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
36 nC @ 20 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
+23V, -10V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
481 pF @ 1200 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
146W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263-7
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
18V, 20V