MSC080SMA120SDT/R
Numer produktu DigiKey
150-MSC080SMA120SDT/R-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSC080SMA120SDT/R
Opis
MOSFET SIC 1200 V 80 MOHM TO-263
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1200 V 35A (Tc) 182W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263-7
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
100mOhm przy 15A, 20V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,8V przy 1mA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
64 nC @ 20 V
Opakowanie
Zbiorcze
Vgs (maks.)
+23V, -10V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
838 pF @ 1000 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
182W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263-7
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
20V