MSC050SDA120BCT
Numer produktu DigiKey
150-MSC050SDA120BCT-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSC050SDA120BCT
Opis
DIODE SIL CARB 1200V 109A TO2473
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 1200 V 109A Otwór przelotowy TO-247-3
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
0 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 1200 V
Opakowanie
Rurka
Pojemność przy Vr, F
246pF przy 400V, 1MHz
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
1200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247-3
Prąd - średni wyprostowany (Io)
109A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.8 V @ 50 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Zerowy czas regeneracji > 500mA (Io)