MSC050SDA070BCT
Numer produktu DigiKey
150-MSC050SDA070BCT-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSC050SDA070BCT
Opis
DIODE SIL CARB 700V 88A TO247-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 700 V 88A Otwór przelotowy TO-247-3
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
0 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 µA @ 700 V
Opakowanie
Rurka
Pojemność przy Vr, F
2034pF przy 1V, 1MHz
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
700 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247-3
Prąd - średni wyprostowany (Io)
88A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.8 V @ 50 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Zerowy czas regeneracji > 500mA (Io)