MSC035SMA170B4
Numer produktu DigiKey
150-MSC035SMA170B4-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSC035SMA170B4
Opis
MOSFET SIC 1700V 35 MOHM TO-247-
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1700 V 68A (Tc) 370W (Tc) Otwór przelotowy TO-247-4
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MSC035SMA170B4 Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
45mOhm przy 30A, 20V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,25V przy 2,5mA (typ.)
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
178 nC @ 20 V
Opakowanie
Zbiorcze
Vgs (maks.)
+23V, -10V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
3300 pF @ 1000 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
370W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1700 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247-4
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
20V