MSC031SMC120B4N
Numer produktu DigiKey
150-MSC031SMC120B4N-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSC031SMC120B4N
Opis
MOSFET SIC 1200 V 31 MOHM TO-247
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1200 V 72A (Tc) 362W (Tc) Otwór przelotowy TO-247-4
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
42mOhm przy 15A, 18V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
5V przy 1,7mA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
70 nC @ 18 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
+21V, -10V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2080 pF @ 1000 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
362W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247-4
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
15V, 18V