MSC025SMA120J
Numer produktu DigiKey
691-MSC025SMA120J-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSC025SMA120J
Opis
SICFET N-CH 1.2KV 77A SOT227
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1200 V 77A (Tc) 278W (Tc) Montaż na podstawie montażowej SOT-227 (ISOTOP®)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,8V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
232 nC @ 20 V
Seria
Vgs (maks.)
+25V, -10V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
3020 pF @ 1000 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
278W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-227 (ISOTOP®)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
20V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
31mOhm przy 40A, 20V