MSC025SMA120B
Numer produktu DigiKey
691-MSC025SMA120B-ND
Producent
Numer produktu producenta
MSC025SMA120B
Opis
SICFET N-CH 1.2KV 103A TO247-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1200 V 103A (Tc) 500W (Tc) Otwór przelotowy TO-247-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MSC025SMA120B Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,8V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
232 nC @ 20 V
Seria
Vgs (maks.)
+25V, -10V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
3020 pF @ 1000 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
500W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
20V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
31mOhm przy 40A, 20V