MIC5528-3.3YMX-TR
Numer produktu DigiKey
576-4452-2-ND - Taśma i szpula (TR)
576-4452-1-ND - Taśma cięta (CT)
576-4452-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MIC5528-3.3YMX-TR
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-XTDFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA 6-XTDFN (1,2x1,2)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MIC5528-3.3YMX-TR Modele
PSRR
70dB - 60dB (100Hz - 1kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
6-XFDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-XTDFN (1,2x1,2)
Spadek napięcia (maks.)
0,5V przy 500mA