MIC5504-1.2YMT-TR
Numer produktu DigiKey
MIC5504-1.2YMT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MIC5504-1.2YMT-CT-ND - Taśma cięta (CT)
MIC5504-1.2YMT-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MIC5504-1.2YMT-TR
Opis
IC REG LINEAR 1.2V 300MA 4-TDFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA 4-TDFN (1x1)
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
55 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
65 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
4-UDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
4-TDFN (1x1)
Spadek napięcia (maks.)
0,38V przy 300mA