MIC5502-2.8YMT-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MIC5502-2.8YMT-TR |
Opis | IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4-TDFN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 4 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA 4-TDFN (1x1) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | MIC5502-2.8YMT-TR Modele |
Kategoria | Prąd - spoczynkowy (Iq) 55 µA |
Prod. | Prąd - zasilania (maks.) 65 µA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | PSRR 60dB (1kHz) |
Status części Aktywny | Charakterystyka sterowania Aktywacja |
Konfiguracja wyjściowa | Funkcje ochronne Przetężenie, nadmierna temperatura |
Typ wyjścia | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Liczba regulatorów 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (maks.) 5,5V | Obudowa / skrzynia 4-UDFN podkładka odsłonięta |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 2,8V | Obudowa dostawcy urządzenia 4-TDFN (1x1) |
Spadek napięcia (maks.) 0,38V przy 300mA | Bazowy numer produktu |