MIC5353-2.8YMT-TR
Numer produktu DigiKey
576-3678-2-ND - Taśma i szpula (TR)
576-3678-1-ND - Taśma cięta (CT)
576-3678-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MIC5353-2.8YMT-TR
Opis
IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6-TMLF
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA 6-TMLF® (1,6x1,6)
Modele EDA/CAD
MIC5353-2.8YMT-TR Modele
Prąd - spoczynkowy (Iq)
175 µA
PSRR
60dB (1kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa / skrzynia
6-UFDFN podkładka odsłonięta, 6-TMLF®
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-TMLF® (1,6x1,6)
Spadek napięcia (maks.)
0,35V przy 500mA