MIC5319-3.3YML-TR
Numer produktu DigiKey
576-2867-2-ND - Taśma i szpula (TR)
576-2867-1-ND - Taśma cięta (CT)
576-2867-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MIC5319-3.3YML-TR
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-TMLF
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA 6-TMLF® (2x2)
Modele EDA/CAD
MIC5319-3.3YML-TR Modele
Prąd - spoczynkowy (Iq)
150 µA
PSRR
70dB - 60dB (1kHz - 10kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
6-VDFN podkładka odsłonięta, 6-TMLF®
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-TMLF® (2x2)
Spadek napięcia (maks.)
0,4V przy 500mA