MIC5317-3.3YM5-TR
Numer produktu DigiKey
MIC5317-3.3YM5-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MIC5317-3.3YM5-CT-ND - Taśma cięta (CT)
MIC5317-3.3YM5-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MIC5317-3.3YM5-TR
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
MIC5317-3.3YM5-TR Modele
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
39 µA
PSRR
80dB - 65dB (1kHz - 10kHz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,31V przy 150mA