MIC5309-1.2YMT-TR
Numer produktu DigiKey
576-3050-2-ND - Taśma i szpula (TR)
576-3050-1-ND - Taśma cięta (CT)
576-3050-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MIC5309-1.2YMT-TR
Opis
IC REG LINEAR 1.2V 300MA 6-TMLF
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA 6-TMLF® (1,6x1,6)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MIC5309-1.2YMT-TR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
PSRR
90dB - 70dB (1kHz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
6-UFDFN podkładka odsłonięta, 6-TMLF®
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-TMLF® (1,6x1,6)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,2V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,2V przy 300mA