MIC5233-3.3YS-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MIC5233-3.3YS-TR |
Opis | IC REG LIN 3.3V 100MA SOT-223-3 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA SOT-223-3 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | MIC5233-3.3YS-TR Modele |
Kategoria | Prąd - wyjściowy |
Prod. | Prąd - spoczynkowy (Iq) 30 µA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - zasilania (maks.) 2 mA |
Status części Aktywny | Funkcje ochronne Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja |
Konfiguracja wyjściowa | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Typ wyjścia | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Liczba regulatorów 1 | Obudowa / skrzynia TO-261-4, TO-261AA |
Napięcie - wejściowe (maks.) 36V | Obudowa dostawcy urządzenia SOT-223-3 |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 3,3V | Bazowy numer produktu |
Spadek napięcia (maks.) 0,45V przy 100mA |