MIC5207-2.5YM5-TR
Numer produktu DigiKey
576-1266-2-ND - Taśma i szpula (TR)
576-1266-1-ND - Taśma cięta (CT)
576-1266-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MIC5207-2.5YM5-TR
Opis
IC REG LINEAR 2.5V 180MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 180mA SOT-23-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MIC5207-2.5YM5-TR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
170 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
3 µA
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
16V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,4V przy 150mA