MIC39300-2.5WU
Numer produktu DigiKey
576-3375-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
MIC39300-2.5WU
Opis
IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 3A TO-263-3
Modele EDA/CAD
MIC39300-2.5WU Modele
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,55V przy 3A
Prod.
Prąd - wyjściowy
Opakowanie
Rurka
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
TO-263-4, D2PAK (3 odpr. + wypust), TO-263AA
Liczba regulatorów
1
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263-3
Napięcie - wejściowe (maks.)
16V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V