MIC39100-3.3WS
Numer produktu DigiKey
576-1172-ND
Producent
Numer produktu producenta
MIC39100-3.3WS
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A SOT-223-3
Modele EDA/CAD
MIC39100-3.3WS Modele
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,63V przy 1A
Prod.
Prąd - wyjściowy
Opakowanie
Rurka
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
TO-261-4, TO-261AA
Liczba regulatorów
1
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223-3
Napięcie - wejściowe (maks.)
16V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V