MIC2920A-12WS-TR
Numer produktu DigiKey
MIC2920A-12WS-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MIC2920A-12WS-CT-ND - Taśma cięta (CT)
MIC2920A-12WS-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MIC2920A-12WS-TR
Opis
IC REG LIN 12V 400MA SOT-223-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 400mA SOT-223-3
Modele EDA/CAD
MIC2920A-12WS-TR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
300 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
12 mA
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Wyrzut ładunku, nadmierny prąd, odwrotna polarność
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-261-4, TO-261AA
Napięcie - wejściowe (maks.)
26V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
12V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,75V przy 400mA