MIC29150-3.3WU nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Texas Instruments
W magazynie: 1 945
Arkusz danych
Similar
Texas Instruments
W magazynie: 20
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,5A TO-263-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MIC29150-3.3WU
Numer produktu DigiKey
576-1105-ND
Producent
Numer produktu producenta
MIC29150-3.3WU
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MIC29150-3.3WU Modele
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,6V przy 1,5A
Prod.
Prąd - wyjściowy
Opakowanie
Rurka
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja, napięcie przejściowe
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
TO-263-4, D2PAK (3 odpr. + wypust), TO-263AA
Liczba regulatorów
1
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263-3
Napięcie - wejściowe (maks.)
26V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V