MIC2005-1.2YM6-TR
Numer produktu DigiKey
576-2589-2-ND - Taśma i szpula (TR)
576-2589-1-ND - Taśma cięta (CT)
576-2589-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MIC2005-1.2YM6-TR
Opis
IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik/sterownik zasilania 1:1 Kanał P 1,2A SOT-23-6
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MIC2005-1.2YM6-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
Niewymagane
Prod.
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,2A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rds wł. (typ.)
70mOhm
Status części
Aktywny
Typ wejścia
Bez inwersji
Typ przełącznika
Funkcje
Kontrolowana szybkość narastania
Liczba wyjść
1
Zabezpieczenie przeciwzakłóceniowe
Ograniczanie prądu (stałe), ochrona przed przegrzewaniem
Stosunek - wejście:wyjście
1:1
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Konfiguracja wyjściowa
Wysoka strona
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Kanał P
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-6
Interfejs
Wł./wył.
Obudowa / skrzynia
Napięcie - obciążenia
2,5V - 5,5V