MCP73827-4.2VUA
Numer produktu DigiKey
MCP73827-4.2VUA-ND
Producent
Numer produktu producenta
MCP73827-4.2VUA
Opis
IC BATT CONTRL LI-ION 1CEL 8MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ładowarka IC Litowo-jonowe 8-MSOP
Modele EDA/CAD
MCP73827-4.2VUA Modele
Kategoria
Napięcie pakietu baterii
4,2V
Producent
Microchip Technology
Napięcie - zasilania (maks.)
5,5V
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-20°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Procesy chemiczne baterii
Litowo-jonowe
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)