MCP6N16-100E/MS
Numer produktu DigiKey
MCP6N16-100E/MS-ND
Producent
Numer produktu producenta
MCP6N16-100E/MS
Opis
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oprzyrządowanie Wzmacniacze 1 Obwody Międzyszynowe 8-MSOP
Kategoria
Prąd - zasilania
1,1mA
Prod.
Prąd - wyjściowy / kanał
10 mA
Opakowanie
Rurka
Napięcie - rozpiętość (min.)
1.8 V
Status części
Aktywny
Napięcie - rozpiętość (maks.)
5.5 V
Typ wzmacniacza
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba obwodów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Międzyszynowe
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Iloczyn wzmocnienia i szerokości pasma
500 kHz