MCP4561T-104E/MS
Numer produktu DigiKey
MCP4561T-104E/MSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MCP4561T-104E/MSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MCP4561T-104E/MSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCP4561T-104E/MS
Opis
IC DIG POT 100K 8-MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 100k Ohm 1 obwody 257 zaczepów I2C Interfejs 8-MSOP
Modele EDA/CAD
MCP4561T-104E/MS Modele
Kategoria
Typ pamięci
Nieulotna
Producent
Microchip Technology
Napięcie - zasilania
1,8V - 5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Możliwość wyboru adresu
Status części
Aktywny
Tolerancja
±20%
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Współczynnik temperaturowy (typ.)
150ppm/°C
Zmienność
Liniowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja
Potencjometr
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP
Liczba obwodów
1
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Liczba odczepów
257
Temperatura robocza
-40°C - 125°C