MCP4531T-103E/MF
Numer produktu DigiKey
MCP4531T-103E/MFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MCP4531T-103E/MFCT-ND - Taśma cięta (CT)
MCP4531T-103E/MFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCP4531T-103E/MF
Opis
IC DIG POT 10K 8-DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 1 obwody 129 zaczepów I2C Interfejs 8-DFN (3x3)
Modele EDA/CAD
MCP4531T-103E/MF Modele
Kategoria
Typ pamięci
Ulotna
Producent
Microchip Technology
Napięcie - zasilania
1,8V - 5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Możliwość wyboru adresu
Status części
Aktywny
Tolerancja
±20%
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Współczynnik temperaturowy (typ.)
150ppm/°C
Zmienność
Liniowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Konfiguracja
Potencjometr
Obudowa dostawcy urządzenia
8-DFN (3x3)
Liczba obwodów
1
Obudowa / skrzynia
8-VDFN podkładka odsłonięta
Liczba odczepów
129
Temperatura robocza
-40°C - 125°C