MCP4141-104E/SN
Numer produktu DigiKey
MCP4141-104E/SN-ND
Producent
Numer produktu producenta
MCP4141-104E/SN
Opis
IC DIG POT 100K 8-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 100k Ohm 1 obwody 129 zaczepów SPI Interfejs 8-SOIC
Modele EDA/CAD
MCP4141-104E/SN Modele
Kategoria
Interfejs
SPI
Producent
Microchip Technology
Typ pamięci
Nieulotna
Seria
Napięcie - zasilania
1,8V - 5,5V
Opakowanie
Rurka
Tolerancja
±20%
Status części
Aktywny
Współczynnik temperaturowy (typ.)
150ppm/°C
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Zmienność
Liniowy
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Konfiguracja
Potencjometr
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 125°C