MCP41100-I/P
Numer produktu DigiKey
MCP41100-I/P-ND
Producent
Numer produktu producenta
MCP41100-I/P
Opis
IC DIG POT 100K 8-PDIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 100k Ohm 1 obwody 256 zaczepów SPI Interfejs 8-PDIP
Modele EDA/CAD
MCP41100-I/P Modele
Kategoria
Typ pamięci
Ulotna
Producent
Microchip Technology
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Opakowanie
Rurka
Tolerancja
±30%
Status części
Aktywny
Współczynnik temperaturowy (typ.)
800ppm/°C
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Zmienność
Liniowy
Obudowa dostawcy urządzenia
8-PDIP
Konfiguracja
Potencjometr
Obudowa / skrzynia
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 85°C