MCP3002-I/MS
Numer produktu DigiKey
MCP3002-I/MS-ND
Producent
Numer produktu producenta
MCP3002-I/MS
Opis
IC ADC 10BIT 8-MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Bitowy przetwornik analogowo-cyfrowy 1, 2 Wejście 1 SAR 8-MSOP
Modele EDA/CAD
MCP3002-I/MS Modele
Kategoria
Liczba przetworników A/D
1
Producent
Microchip Technology
Architektura
SAR
Opakowanie
Rurka
Typ odniesienia
Supply
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania, analogowe
2,7V - 5,5V
Liczba bitów
10
Napięcie - zasilania, cyfrowe
2,7V - 5,5V
Częstotliwości próbkowania (na sekundę)
200k
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba wejść
1, 2
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)