MCP23S18T-E/MJ
Numer produktu DigiKey
MCP23S18T-E/MJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MCP23S18T-E/MJCT-ND - Taśma cięta (CT)
MCP23S18T-E/MJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCP23S18T-E/MJ
Opis
IC XPNDR 10MHZ SPI 24QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ekspandery wejścia/wyjścia 16 SPI 10 MHz 24-QFN (4x4)
Modele EDA/CAD
MCP23S18T-E/MJ Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy źródła/wpływu
25mA
Częstotliwość zegara
10 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania
1,8V - 5,5V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C