MCP23009-E/P
Numer produktu DigiKey
MCP23009-E/P-ND
Producent
Numer produktu producenta
MCP23009-E/P
Opis
IC XPNDR 3.4MHZ I2C 18DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ekspandery wejścia/wyjścia 8 I2C 3.4 MHz 18-PDIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MCP23009-E/P Modele
Kategoria
Typ wyjścia
Otwarty dren
Producent
Microchip Technology
Prąd - wyjściowy źródła/wpływu
25mA
Opakowanie
Rurka
Częstotliwość zegara
3.4 MHz
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
1,8V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba wejść-wyjść
8
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Interfejs
I2C
Obudowa / skrzynia
18-DIP (0,300", 7,62mm)