MCP1802T-3002I/OT
Numer produktu DigiKey
MCP1802T-3002I/OTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MCP1802T-3002I/OTCT-ND - Taśma cięta (CT)
MCP1802T-3002I/OTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCP1802T-3002I/OT
Opis
IC REG LINEAR 3V 300MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SOT-23-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MCP1802T-3002I/OT Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
50 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (10kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
10V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,35V przy 100mA