MCP1703AT-2052E/CB
Numer produktu DigiKey
MCP1703AT-2052E/CBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MCP1703AT-2052E/CBCT-ND - Taśma cięta (CT)
MCP1703AT-2052E/CBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCP1703AT-2052E/CB
Opis
IC REG LIN 2.05V 200MA SOT23A-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA SOT-23A-3
Prąd - spoczynkowy (Iq)
5 µA
PSRR
35dB (100Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - wejściowe (maks.)
16V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23A-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,05V