MCP1702T-2502E/CB
Numer produktu DigiKey
MCP1702T-2502E/CBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MCP1702T-2502E/CBCT-ND - Taśma cięta (CT)
MCP1702T-2502E/CBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCP1702T-2502E/CB
Opis
IC REG LIN 2.5V 250MA SOT23A-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 250mA SOT-23A-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MCP1702T-2502E/CB Modele
Prąd - spoczynkowy (Iq)
5 µA
PSRR
44dB (100Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
13,2V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23A-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
1,1V przy 250mA