MCP1501T-10E/CHY
Numer produktu DigiKey
MCP1501T-10E/CHYTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MCP1501T-10E/CHYCT-ND - Taśma cięta (CT)
MCP1501T-10E/CHYDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCP1501T-10E/CHY
Opis
IC VREF SERIES 1.024V SOT23-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,1% SOT-23-6
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MCP1501T-10E/CHY Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
14µVrms
Producent
Microchip Technology
Szum - od 10Hz do 10kHz
27µVrms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - wejściowe
1,65V - 5,5V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania
550µA
Typ odniesienia
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Typ wyjścia
Stały
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,024V
Obudowa / skrzynia
SOT-23-6
Prąd - wyjściowy
20 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-6
Tolerancja
±0,1%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
50ppm/°C