MASMCG20CAE3
Numer produktu DigiKey
1086-5727-ND
Producent
Numer produktu producenta
MASMCG20CAE3
Opis
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
42 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32,4V Zacisk 46,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCG)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MASMCG20CAE3 Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Klasa
Wojskowość
Kanały dwukierunkowe
1
Kwalifikacja
MIL-PRF-19500
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
20V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
22,2V
Obudowa / skrzynia
DO-215AB, szerokie odprowadzenie SMC łamane do dołu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
32,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
46,3A