JANTX1N5190
Numer produktu DigiKey
1086-1036-ND
Producent
Numer produktu producenta
JANTX1N5190
Opis
DIODE STANDARD 600V 3A B AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
35 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 600 V 3A Otwór przelotowy S, osiowe
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
400 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 600 V
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa
Wojskowość
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
MIL-PRF-19500/424
Technologia
Typ mocowania
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
600 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
3A
Obudowa dostawcy urządzenia
S, osiowe
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 9 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)