HSM8100JE3/TR13
HSM8100JE3/TR13
Numer produktu DigiKey
150-HSM8100JE3/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
150-HSM8100JE3/TR13CT-ND - Taśma cięta (CT)
150-HSM8100JE3/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HSM8100JE3/TR13
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 8A DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 8A Montaż powierzchniowy DO-214AB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HSM8100JE3/TR13 Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 µA @ 100 V
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-214AB
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
8A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
780 mV @ 8 A