DSPIC33FJ64GP306-I/PT
Numer produktu DigiKey
DSPIC33FJ64GP306-I/PT-ND
Producent
Numer produktu producenta
DSPIC33FJ64GP306-I/PT
Opis
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
dsPIC3x dsPIC™ 33F Mikrokontrolery IC 16-bitowe 40MIPS 64K x 8 FLASH 64-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
DSPIC33FJ64GP306-I/PT Modele
Rozmiar RAM
16K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 18x10b/12b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)