DSPIC33FJ128GP802-I/SO
Numer produktu DigiKey
DSPIC33FJ128GP802-I/SO-ND
Producent
Numer produktu producenta
DSPIC33FJ128GP802-I/SO
Opis
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
dsPIC3x dsPIC™ 33F Mikrokontrolery IC 16-bitowe 40MIPS 128KB (128K x 8) FLASH 28-SOIC
Modele EDA/CAD
DSPIC33FJ128GP802-I/SO Modele
Rozmiar RAM
16K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 10x10b/12b; D/A 2x16b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
40MIPS
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SOIC
Możliwości połączeniowe
CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Obudowa / skrzynia
28-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)