DSPIC30F2010-20I/SP
Numer produktu DigiKey
DSPIC30F201020ISP-ND
Producent
Numer produktu producenta
DSPIC30F2010-20I/SP
Opis
IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SPDIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
dsPIC3x dsPIC™ 30F Mikrokontrolery IC 16-bitowe 20MIPS 12KB (4K x 24) FLASH 28-SPDIP
Modele EDA/CAD
DSPIC30F2010-20I/SP Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
1K x 8
Rozmiar RAM
512 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,5V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 6x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
20MIPS
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Możliwości połączeniowe
I2C, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SPDIP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, sterowanie silnikiem przy użyciu PWM, QEI, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
28-DIP (0,300", 7,62mm)