DSPIC30F1010-30I/SO
Numer produktu DigiKey
DSPIC30F1010-30I/SO-ND
Producent
Numer produktu producenta
DSPIC30F1010-30I/SO
Opis
IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
dsPIC3x dsPIC™ 30F Mikrokontrolery IC 16-bitowe 30MIPS 2K x 24 FLASH 28-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DSPIC30F1010-30I/SO Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
256 x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3V - 5,5V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 6x10b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
dsPIC3x
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
16-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
30MIPS
Obudowa dostawcy urządzenia
28-SOIC
Możliwości połączeniowe
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Obudowa / skrzynia
28-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm)