BZV55C6V8
Numer produktu DigiKey
BZV55C6V8-ND
Producent
Numer produktu producenta
BZV55C6V8
Opis
DIODE ZENER 6.8V DO213AA
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 6.8 V ±6% Montaż powierzchniowy DO-213AA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZV55C6V8 Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 200 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Tolerancja
±6%
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 4 V