BZV55C6V2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 13 332
Arkusz danych
Similar
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 30 000
Arkusz danych
Diody - Zenera 6.2 V ±6% Montaż powierzchniowy DO-213AA
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZV55C6V2
Numer produktu DigiKey
BZV55C6V2-ND
Producent
Numer produktu producenta
BZV55C6V2
Opis
DIODE ZENER 6.2V DO213AA
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 200 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Tolerancja
±6%
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3 µA @ 4 V