ATXMEGA32D4-MHR
Numer produktu DigiKey
ATXMEGA32D4-MHRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
ATXMEGA32D4-MHRCT-ND - Taśma cięta (CT)
ATXMEGA32D4-MHRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ATXMEGA32D4-MHR
Opis
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 44VQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® XMEGA® D4 Mikrokontrolery IC 8/16-bitowe 32MHz 16K x 16 FLASH 44-VQFN (7x7)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATXMEGA32D4-MHR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
1K x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar RAM
4K x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,6V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 12x12b
Procesor rdzenia
AVR
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
8/16-bitowe
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz