ATXMEGA32A4-MH
Numer produktu DigiKey
ATXMEGA32A4-MH-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATXMEGA32A4-MH
Opis
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 44VQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® XMEGA® A4 Mikrokontrolery IC 8/16-bitowe 32MHz 16K x 16 FLASH 44-VQFN (7x7)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATXMEGA32A4-MH Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
1K x 8
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
4K x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,6V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 12x12b; D/A 2x12b
Procesor rdzenia
AVR
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
8/16-bitowe
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
32MHz