ATTINY85V-10SH jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Microchip Technology
W magazynie: 3 427
Arkusz danych
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrokontrolery IC 8-bitowe 10MHz 4K x 16 FLASH 8-SOIC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ATTINY85V-10SH
Numer produktu DigiKey
ATTINY85V-10SH-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATTINY85V-10SH
Opis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATTINY85V-10SH Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
512 x 8
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 4x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
10MHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Możliwości połączeniowe
USI
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,209", 5,30mm)