ATTINY85-20MUR
Numer produktu DigiKey
ATTINY85-20MURTR-ND - Taśma i szpula (TR)
ATTINY85-20MURCT-ND - Taśma cięta (CT)
ATTINY85-20MURDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ATTINY85-20MUR
Opis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 4K x 16 FLASH 20-QFN-EP (4x4)
Modele EDA/CAD
ATTINY85-20MUR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar RAM
512 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 4x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
20MHz