ATTINY84V-10MU
Numer produktu DigiKey
ATTINY84V-10MU-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATTINY84V-10MU
Opis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATtiny Mikrokontrolery IC 8-bitowe 10MHz 4K x 16 FLASH 20-QFN-EP (4x4)
Modele EDA/CAD
ATTINY84V-10MU Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
512 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 8x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
10MHz