ATTINY13V-10SU
Numer produktu DigiKey
ATTINY13V-10SU-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATTINY13V-10SU
Opis
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATtiny Mikrokontrolery IC 8-bitowe 10MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-SOIC
Modele EDA/CAD
ATTINY13V-10SU Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
64 x 8
Seria
Rozmiar RAM
64 x 8
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 4x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
10MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,209", 5,30mm)